Kelmės r. PSC direktorės kreipimasis į pacientus

Gerbiami pacientai ir lankytojai! 

    VšĮ Kelmės rajono psichikos sveikatos centras, socialiai atsakinga gydymo įstaiga palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. VšĮ Kelmės rajono psichikos sveikatos centras  ypatingą dėmesį skiria ne tik pacientų gydymo kokybei, profesiniams medikų poreikiams, bet ir korupcijos prevencijai.

Primename, jog teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, tačiau ir jo davimas. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo.

VšĮ Kelmės rajono psichikos sveikatos centras siekia, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų, todėl raginame, susidūrus su korupcijos atvejais, kreiptis į Kelmės rajono VšĮ Kelmės rajono psichikos sveikatos centro atsakingus asmenis:

Atsakinga už korupcijos prevenciją direktorė L. Urbelienė, tel. 842761325, el.p. psichikos.centras@gmail.com
Atsakinga už korupcijos prevenciją socialinė darbuotoja D. Geriksonienė  tel. 842761325 el.p.psichikos.centras@gmail.com

Direktorė Laimutė Urbelienė